Wybierz język
O nas

PROGLINE Sp. Z O.O. jest Polską firmą importującą, dystrybuującą i sprzedającą profesjonalne nożyczki fryzjerskie oraz sprzęt do manicure i pedicure.

Posiadamy własną manufakturę w Azji. Nasz rodzimy biznes sięga ponad 30 lat historii i doświadczenia w rozwoju, produkcji i ostrzenia wyrafinowanych nożyczek fryzjerskich i sprzętu kosmetycznego.

Nożyczki Progline są produkowane tylko z wysokiej jakości chirurgicznej stali nierdzewnej. Niesamowicie ostre ostrze, wysokiej jakości materiał oraz ergonomiczna konstrukcja nożyczek spełniają najwyższe standardy jakości.

Aby osiągnąć wysoki stopień twardości używamy pieca hartowania próżniowego.

Nasze profesjonalnie wyprodukowane wypukłe ostrza sprawiają, że nożyczki są niezwykle łatwe w użyciu i zapewniają precyzję cięcia a ponad to nie męczą ręki.

Ostrza nożyczek są poddawane procesowi głębokiego szlifowania za pomocą specjalnych technik. Dzięki ręcznemu polerowaniu nadajemy narzędziom wykończenie na wysoki połysk. Niezwykle ostre krawędzie tnące są idealne dla wszystkich technik fryzjerskich.

Głównym celem wszystkich naszych działań jest zadowolony Klient. Zapraszamy do przyłączenia się do grona naszych zadowolonych Klientów.

 

 

Pozostań w kontakcie
Copyright © 2016, PROGLINE Sp. z o.o. , All Rights Reserved.